O nás


Náš hotel se nachází v obci Trojanovice, jen pár metrů od lanové dráhy na Pustevny. Hostům nabízíme útulné ubytování a skvělou lokální kuchyni. Kromě zábavy na Pustevnách a jejich okolí se můžete pobavit i v našem wellness, na bowlingu nebo při kulečníku.

Hotel Ráztoka *** je oblíbeným cílem nejen návštěvníků Pusteven, které má díky své poloze doslova za rohem. V hotelu najdete kromě 54 vkusně zařízených pokojů i apartmány a rodinné pokoje, které Vám vždy poskytnou pohodlí a klid.

Restaurace hotelu je vyhlášená svou kvalitní kuchyní a nabízí jak lokální speciality, tak speciality světové kuchyně. Náš sál s bowlingem si oblíbili nejen místní, ale i firmy, pro které pravidelně děláme konference, školení a firemní večírky.

Okolí našeho hotelu Vám pak nabízí nepřeberné množství aktivit. Přímo naproti hotelu je jedno z největších lanových center v ČR, o kousek dále si můžete zkusit Adventure minigolf nebo třeba jízdu na elektrických dvoukolkách či čtyřkolkách.

Z Pusteven, které nabízí nepřeberné množství turistických a cyklistických tras, pak můžete zažít adrenalin při sjezdu na koloběžce. K odreagování máte možnost navštívit některou z několika koňských farm v okolí nebo si můžete zkusit zarybařit v rybníku nedaleko hotelu.

Ke zchlazení v horkých letních dnech máte možnost navštívit aquapark ve Frenštátě či přehradu na Horní Bečvě, která je vhodná k různým vodním sportům.

U nás zapomenete na každodení strasti a užijete si báječnou dovolenou se vším všudy